Het is nu ma dec 18, 2017 7:17 am

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 1 bericht ] 
Auteur Bericht
 Berichttitel: Contact informatie
BerichtGeplaatst: zo jun 01, 2014 3:32 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar gebruiker

Geregistreerd: wo aug 18, 2010 9:33 pm
Berichten: 281
Woonplaats: Eindhovuh de gekste
Bij deze de contact informatie van onze club:

Club generiek:
Bestuur : bestuur@formule323club.nl
Evenementen : evenementen@formule323club.nl
Leden administratie : ledenadministratie@formule323club.nl
Forum master : forummaster@formule323club.nl
Algemeen : info@formule323club.nl


Persoonlijk:
Voorzitter: Arjan Rientjes (Turbari16)
email: arjan.rientjes@formule323club.nl
tel: 06-25 108 726 (bellen door de weeks svp alleen na 18:00 uur)

Secretaris: Marcel Berg (Daddy Cool)
email: marcel.berg@formule323club.nl
tel: 06- 12 337 443 (bellen door de weeks svp na 18:00 uur)

Penning meester : Freek Wolterink (Freekenstein)
email: freek.wolterink@formule323club.nl

Forum master : Arnoud Haak (Haakie)
email: arnoud.haak@formule323club.nl


Meld dit bericht
Omhoog
 Profiel  
Antwoord met een citaat  
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 1 bericht ] 

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Ga naar:  
cron
POWERED_BY
phpBB.nl Vertaling